PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118708}
5,6 23 229
ocen
5,6 10 1 23229
3,0 4
oceny krytyków
Elektra
powrót do forum filmu Elektra

CO ZA KRETYNIZM....

ocenił(a) film na 2

"Po wydarzeniach znanych z filmu Daredevil, Elektra Natchios,"
przeciez ona zginela tam... nie zginela??? wk...iaja mnie taki idiotyzmy... juz szczegól ze wzieli taka ryżą paskude do roli Elektry która byla piękną czarnowlosą laską o urodzie latynoski...

shamar

Oj, ewidentnie film oglądałeś nieuważnie (;
Już na samym początku jest mowa o tym, że została przywrócona do życia... ;>

ocenił(a) film na 2
hordra

"przywrócona" ??!!, to podziekuje... jak dla mnie koszmarny film, koszmarna aktorka...heh, pozdro

ocenił(a) film na 9
shamar

NIkt cie nie zmusza do ogladania filmow. Jesli ci sie nie podoba po prostu nie ogladaj.. POzdrawiam

ocenił(a) film na 2
Elisska23

tak tez robie - nie podoba sie - wyłaczam. Wyjatek polega na tym ze ten film powstal na podstawie komiksu i jest to jego profanacja, ot tyle.

ocenił(a) film na 3
shamar

Wyjaśnij proszę dlaczego jest to profanacja komiksu

ocenił(a) film na 2
Mr__Pink

postaram sie kiedy - A - przeczytam przynajmniej jeszcze raz pierwszy numer - B - w jakis sposob odswieze sobie film jeszcze raz (bo niewiele z niego pamietam) - choc nie wiem jak to zrobie bo ogladac go nie zamierzam...
na start oczywiscie idzie totalnie spierd...ny dobor aktorki

hordra

Zgadzam się z shamarem - po prostu nienawidzę kiedy raz jest powiedziane A, potem sie okazuje że to A to g*** prawda. Również widziałem Daredevila i jestem święcie przekonany że Elektra GINIE (pamiętam jak Daredevil "widział uszami" jak jej serce zatrzymuje sie). Niestety, nie pierwszy i nie ostatni raz mamy z czymś takim do czynienia. W Matrixie Reaktywacji dowiadujemy się że Tank zginął, choć miał się dobrze - wszytsko przez to że odtwórca roli Tanka za dużo kasy chciał od Wachowskich to go wykopali i powiedzieli że umarł. Albo tak bardziej aktualnie - kto zabił rodziców Bruca Wayne'a - Joker (wersja Tima Burtona) czy też uliczny złodziejaszek (wg Christophera Nolana) (niestety nie czytałem komiksu i nie znam prawdy) - ale to tylko przykłady, a wniosek że takich sytuacji jest mnóstwo.

ocenił(a) film na 2
robi666_666

co do rodziców Bruce'a - Joker ich nie zabil - tak wymyslil sobie Burton... odpowiednia jest wersja podana przez Nolana - zabil ich zlodziejaszek...

ocenił(a) film na 7
shamar

Elektra była super, i źle się stało że ją uśmiercili w "daredevilu"(ale wtedy film musiałby być całkowicie zmieniony...), więc aby mogła zagrać w filmie "elektra" trzeba ją było ożywić. No chyba, że miała zagrać zombie... Podobały mi się sceny walki, aczkolwiek scenariusz mógłby być lepiej dopracowany...
A tak poza tym Jennifer Garner jest bardzo ładna, bo NATURALNA , ale skoro wy podniecacie się silikonami typu pamela anderson czy carmen electra (nazwisko akurat nawiązuje do filmu:)), które na wszystkich zdjęciach są retuszowane to już wasza sprawa...

ocenił(a) film na 7
I_am_a_Bad_Girl

Shamar, wyświadcz mi przysługę i kup sobie latynoską dmuchną lalkę i ją przeleć, skoro jennifer ci nie pasuje...

ocenił(a) film na 2
I_am_a_Bad_Girl

w ktorym miejscu ja sie podniecam Anderson ?? ona mi sie nigdy nie podobala... pisalem jedynie, ze nie podoba mi sie Garner i nie odpowiada wizerunkowi Elektry z komiksu... mam zywą lalke, niestety nie latynoska...

ocenił(a) film na 7
shamar

Przepraszam, jeżeli cię uraziłam. Trochę mnie poniosło i zapomniałam na chwilkę, że nie wszyscy lubią te same filmy co ja. Sorry.

ocenił(a) film na 2
I_am_a_Bad_Girl

Troche pozno te przeprosiny... hehe. A teraz powaznie - daj spokoj, Twoj post był, jak na negatywny post, bardzo grzeczny. Jakich ja sie tu juz obelg pod moim adresem naczytalem to sobie nie zdajesz sprawy. Oczywiscie nie jestem tez do konca swiety bo czasem jak nie wytrzymam to odpowiednio odpowiem. Anyway...
Film ten mi sie nie podoba ale temat nie dotyczyl calosci tego obrazu a jedynie wg. mnie - zle dobranej aktorki oraz motywu "powrotu" postaci Elektry... a mogli to umiejscowic przed Daredevilem np...

shamar

na końcu filmu Daredevil jest pokazane że Elektra żyje...
Matt chodzi tam gdzie ostatni raz miał wzięte elektre i tam wisi wisiorek taki jak ona miała tylko że z napisem Braille'a i wtedy matt sie uśmiecha bo wie że ona żyje...
bo on chciał dostać taki z Braillem a tylko ona o tym wiedziała
trochę pogmatwane ale chyba wiadomo ock;p

ocenił(a) film na 2
Johnny_D

sprawdze to ! ... Hehe

shamar

Chcialbym zauwazyc ze Elektra nie zginela w Daredevilu :P Któżby inny daredevilowi podal lancuszek z brailem pod koniec filmu jak nie Ona :P Ogladajcie troche uwazniej a nie bedzie przepychanek ;)

A wracajac do filmu - Film kiepskawy, ale aktorka wysmienita :)

ocenił(a) film na 2
Nozix

Z tym ze zupelnie inaczej wyglada w komiksie...

użytkownik usunięty
shamar

Co to tajemniczego powrotu Elektry, ktoś tu napisał że w komiksie zginęła i już została po tamtej stronie, a gó..o prawda. Zginęła wróciła, i to nie jeden raz a kilka, w zależności kto był aktualnym scenarzystą. Cyba nie dokładnie go czytałeś.
A co do tego łańcuszka z napisem w języku brajla, to błąd wytwórni, Deardevil potrafił odczytywać tradycyjne napisy na zwykłej kartce, nie musiały być w brajlu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones