PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118708}
5,6 23 231
ocen
5,6 10 1 23231
3,0 4
oceny krytyków
Elektra
powrót do forum filmu Elektra

Film Elektra obejrzłam w tamtym roku i dopiero teraz pomyślałam żeby wejść na forum. I widze ż dużo osób pisze o filmie Dardevil. Czy ktoś może mi powiedzieć co to jest? Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
princess_of_invisible

Daredevil to film w którym tytółowa Elektra umiera podkoniec filmu.
Opowiada o prawniku który w nocy jest Daredevilem i tępi przestępców..tak się składa że pewnego razu do kawiarni weszła Elektra on się w niej zakochał...z zajemnością no ale rodzina Elektry nienależała do najszczęśliwszej ponieważ jej ojciec miał wielu wrogów m.innymi Kingpina który zlecił płatnemu zabójcowi jego morderstwo.
Elektra niestety przegrała finałową potyczke z zabójcą swego taty i umarła. Potem co się dzieje to wiesz z filmu Elektra:)
Mogłeś se wpisać w googlach to byś wiedział albo chociaż tutaj w Filmwebie.Pozdro.

ocenił(a) film na 1
princess_of_invisible

Elektry jeszcze nie widziałem - ale z tego co wiem to Daredevil jest lepszy (ja mu daję 6/10 - jak na scenariusz to dobrze skonstruowany film...) Oto link do jego strony na filmwebie (grają tam prócz pani Garner: Ben Affleck i Colin Farrell):
http://daredevil.filmweb.pl/ [daredevil.filmweb.pl/]

użytkownik usunięty
princess_of_invisible

1. Dartdevil to zapewne jakis demon rzucajacy strzalkami do tarczy po barach Hell's Kitchen
2. na gorze strony troche po lewej jest male biale okienko, w ktorym mozna pisac rozne smieszne rzeczy a jak nacisniesz guzik z napisem szukaj to moze nawet cos wyskoczy

użytkownik usunięty

1. - hej zara przcie to pachnie jak bullseye

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones