PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118708}
5,6 23 229
ocen
5,6 10 1 23229
3,0 4
oceny krytyków
Elektra
powrót do forum filmu Elektra

Do seansu podeszłem z dobrym nastawieniem ,wiedząc co mnie czeka.Nie liczyłem na wiele oczekiwałem wygimnastykowanej kobiety w zmysłowym czerwonym stroju pokazującej swoje zabójcze umiejętności .Lecz niestety tego też jak na lekarstwo , prawie cały film skupia się na dramatycznej przeszłości elektry pokazanej w conajmiej kiepski sposób.Film niegodny polecenia nawet na piątkowe odmóżdzenie 3/10

ocenił(a) film na 4
ZeberkoPL

nic specjalnego... liczyłam na trochę lapsze efekty walki, bo czytając o czym jest ten film na interesującą fabułe się nawet nie nastawiałam.

krwisten07

Moja recenzja filmu: http://recenzje-jess.blog.onet.pl/Elektra,2,ID414658702,n

Jess_Stella

Zaczęłam czytać Twoją recenzję, ujrzałam słowo podeszłem i na tym zakończyła się moja lektura. Polecam mozillę, żeby uniknąć tego typu obciachów.

Binula

Już myślałam, że o moją recenzje chodzi... Sądzę, że tak krótkiego tekstu nazwać recenzją nie można, raczej opinią ;)

Jess_Stella

To bardzo dobrze, że zaczynasz próbować wyrażać swoje myśli. Zwrot "zaczynasz próbować" został użyty celowo :-).
Zauważyłem w twojej recenzji dość niefortunny zwrot: "wizje Elektry są pokazane fajnie". Fajnie - to znaczy jak? Bo ja nie wiem. To słowo-wytrych zaczyna zastępować wszystkie przymiotniki jakie wymyśliliśmy aby opisać nasze wrażenia i odczucia. I jak każda rzecz która jest do wszystkiego - jest do niczego. Nie używaj go, a twoje recenzje będą bardziej rzeczowe, czytelne, dopracowane, ciekawsze, zabawniejsze. I nie martw się że mogą być mniej "fajne".

Binula

Polecam poświęcić 5 min na zapoznanie się z zasadami działania forum żeby w przyszłości uniknąć tego typu obciachów i nieporozumień :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones