PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118708}
5,6 23 231
ocen
5,6 10 1 23231
3,0 4
oceny krytyków
Elektra
powrót do forum filmu Elektra

Rety, po zaledwie 2,75 roku od polskiej premiery w kinach, chyba to jest rekord dla tej stacji w filmach

GalaQXus

bo film słaby to i tani, to i kupili












XD

GalaQXus

dlaczego slaby i tani film? bo glowna bohaterka jest kobieta ;) a to w polaczeniu z sila jaka zostala obdarzona wyglada przesmiesznie :D dlatego tylko ode mnie 6/10 podobna sytuacja ma sie z drugim zrobionym filmem Marvela gdzie glowna bohaterka jest kobieta, mam tu na mysli takie dzielo jak Kobieta-Kot. jak sami widzicie te 2 produkcje nie odnosza tak spektakularnych sukcesow jak pozostale filmy Marvela - wniosek jest oczywisty dziewczyny sa piekne ale na superbohatera to za malo! ;) (chyba ze takiego domowego) :D a propos nowych premier telewizyjnych,jak ktos nie ogladal jeszcze Kobiety-Kota to bedzie ja mozna zobaczyc w najblizszy piatek o godz 22 oczywiscie w TVN (to kolejny rekord,niecale 3,10 roku od kinowych premier) :) pozdro dla wszystkich polskich superbohaterek i fanow tworczosci Marvela :D

emtec

Na zwykły kanałach zawsze filmy były ok 3at po premierze kinowej to nie zadna Nowosc czasem wczesniej jezeli chodzi o ilosc premier filmowy uważam ze najwiecej puszcza Polsat.

ocenił(a) film na 7
kinoman85

no ja tam nie rozumiem co w tym dziwnego :) Chociaz zagraniczne filmy ktore sa w kinach to troche pozno puszczają, no chyba ze chodzi o HBO i HBO2 czy Canal+ :) A co do premien na polsacie i tvn to polskie filmy szybciej sie ukazuja w tv (te kinowe) niz zagraniczne :P Np Testosteron 2007 rok premiery, a jeszcze w tym roku byl emitowany na Tvn -ie (chyba) :)

GalaQXus

kup sobie canal+, będziesz miała wszystkie filmy zaraz po premierze w kinach

queenoftheworld

Wszytkich filmow nie bedziesz miałą na Canal + nie wporowadzaj w bląd mam cyfe prawie juz 2.5lat i nie ktore premiery sa na HBO i sczegolnie kultowe a reszta Canal+ A jak chodzi i polskie filmy to cbyba normalne ze beda szybciej niz zagraniczne

ocenił(a) film na 7
kinoman85

Aj no ja wiem :) ale po co ogladac w tv z reklamami jak mozna obejrzec na dvd, w kinie lub poprostu sciagnac z neta na pc i potem usunac =] Btw na HBO i canal+ sa reklamy podczas emisji filmu?? Nie mam tych kanałów i nie wiem czy sa reklamy :)

dragonait

Nie ma reklam a wogole na HBO nie ma wogole bloku reklam nawet po emisji filmu sa tylko propozycje filmowe to tego na HBO filmy rozpoczynaja sie punktualnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones