PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118708}
5,6 23 231
ocen
5,6 10 1 23231
3,0 4
oceny krytyków
Elektra
powrót do forum filmu Elektra

czy może mi ktos powiedzieć w którym momencie była piosenka brethe no more? (evanescence). Oglądałam ten film tylko dla tego własnie, a piosenki nie usłyszałam, nie wiem. Wszędzie pisze że tam była ale w napisach też jej nie zauważyłam (moze dlatego że przysypiałam na końcu).
pomoże ktoś?

Evanka

a czy mozesz mi powiedzieć jak się skończyło bo oglądłam tylko do momentu jak elektra uciekala z markiem i abby tymi polami z domu swego kumpla przed tymi japońcami :P

puma

a ty myślisz że ja wiem? :P Jak przypominam sobie ten film to ta cała fabuła mi sie zlewa, pamiętam tylko jakiś ogół ;/ kiepski ten film

puma

Skończyło się tak, że elektra zwyciężyła zło (jak to zawsze w bajkach bywa), Abby okazała się dziewczyną podobną do Elektry-potrafiła tak samo walczyć (cała wojna toczyła się przede wszystkim o nią). Na koniec główna bohaterka odchodzi i nie nie ma happy endu, nie bierze ślubu z ojcem Abby ani nic w tym stylu, po prostu opuszcza ich życząc im powodzenia.

ocenił(a) film na 8
lisa_rowe

A piosenki w filmie niebyło....może w napisach końcowych niewiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones