PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118708}
5,6 23 223
oceny
5,6 10 1 23223
3,3 3
oceny krytyków
Elektra
powrót do forum filmu Elektra

w skrócie

ocenił(a) film na 8

Czy ktoś oglądał i moglby w skrócie napisać co się dzieje po tym jak Electra ratuje tego faceta i jego córke w ich domu bo mi się przysnęło?:)

ocenił(a) film na 3
sarah496

To był początek filmu praktycznie, a Ty dałaś bez obejrzenia reszty ocenę... I nie Electra tylko Elektra

sarah496

Jak wypowiadają jej imię w filmie to nie bardzo da się zrozumieć czy jest Elektra czy Electra, wg mnie brzmi tak samo ;) A scena, a której piszesz jest całkowicie jak reszta filmu beznadziejna, więc raczej nic nie straciłaś :) SPOILER: Ona zabija Dłoń.! tadarassa!

CyBerGH0ST

Rozumiem globalizację, ale dlaczego wszyscy próbują czytać (i pisać) każdą obco brzmiącą nazwę po angielsku. Później wychodzą takie potworki jak "modżajto". Elektra z tego co się orientuję pochodzi z Grecji i powinna być zarówno pisana jak i czytana po grecku, a z tego co wiem oni nie piszą "c" kiedy wymawiają "k". Za to trudno się z tobą nie zgodzić, że film jest zwyczajnie słaby i ciężko mi było swego czasu wytrzymać do jego końca (oglądałem kilka lat temu i nie zamierzam wracać do tego "dzieła"). Jeszcze taka mała uwaga do pana "Himiteshu": odpisujesz dziewczynie po trzech latach i masz pretensje, że wystawiła ocenę nie oglądając do końca... na boga najświętszego.... przez te 3 lata czekając na twoją odpowiedź zdążyła obejrzeć kilka razy ten film i dopiero oceniła -_- Następnym razem sprawdź datę zanim się zbulwersujesz.... ehhh... internet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones