PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118708}
5,6 23 209
ocen
5,6 10 1 23209
3,3 3
oceny krytyków
Elektra
powrót do forum filmu Elektra

Pani Garner niewątpliwie jest wartością na plus w tym filmie i bynajmniej nie ze względu na aktorstwo, które jest przeciętnie niezłe... Film pasujący idealnie do wieczornego seansu w stacji telewizyjnej typu Puls czy inne TV 4 tudzież Tele 5. Kategoria B i nic w tym złego bo takie kino też ma swoich "amatorów". Kilka ujęć, scen akcji i efektów dość przyzwoitych ale scenariusz słaby , bez polotu, mało wciągający, sztampowy i ..nijaki

ocenił(a) film na 4
armarange

Wszystkie sceny z Garner kiedy pręży się, wygina i walczy są swoistym remedium na nudę jaka może się u niektórych pojawić podczas seansu ponieważ jest to wybitnie naciągany film , bez którego istnienia kinematografia absolutnie nic by nie straciła

użytkownik usunięty
armarange

Należałoby się cieszyć, że przy obecnych trendach nie dali czarnej aktorki do roli Elektry, jak np do Catwoman. Chociaż z Elektry na upartego żółtą możnaby jeszcze zrobić.

ocenił(a) film na 4

Ale Berry jako Catwoman wymiatała... sam film oczywiście słaby.

użytkownik usunięty
armarange

Ja nie komentuje samego aktorstwa, które jest ok tylko tej wszędobylskiej poprawności politycznej. Gdyby w komiksie Catwoman była czarno bądź innego koloru skóra nie miał bym, w tej kwestii, uwag.

ocenił(a) film na 4

Dla mnie "wymiatała" w sensie wyglądu. Aktorsko było szmirowato bo szmirowata była rola. Komiksu nie znam. Pozdrawiam ps. poprawność polityczna bywa rzeczywiście parodią

użytkownik usunięty
armarange

Dokładnie abstrahując nawet od rasizmu itd to robi się zwyczajnie niesmaczne, a w serialach typu "Sleppy Hollow" (od następnego sezonu nie oglądam, bo już przegli) czy "Grimm" (chociaż sam serial był spoko) już przechodzą samych siebie. Nawet w "Walking Dead" te sprawy tak nie rażą, chociaż oczywiście też muuuusieli skiknąć Ricka z Michonne. Pozdro

użytkownik usunięty

Jeszcze parę lat temu tak nie było. Przykładowo w takim "Kruku" mam na myśli serial, nawet TinTin (murzyn w pełnometrażówce) tam był wybielony.

ocenił(a) film na 4

To tak na prawdę nie służy sprawie tylko ludziom obrzydza ideę równości. Bo co to za równość kiedy na siłę z parytetu wsadza się czarnego tam gdzie nie pasuje ? Jeżeli pasuje to ok, ale jeśli nie to po co ?

użytkownik usunięty
armarange

Właśnie o to chodzi ( przykładowo: jakim cudem mogli zrobić Jimmy`ego Olsena w "Supergirl" czarnym), co gorsza takie podejście do sprawy nawet powiększa niechęć.

ocenił(a) film na 4

Takim cudem że na świecie jest banda idiotów która Ciebie i mnie ma za idiotów. Patrz: Oscary w tym roku

użytkownik usunięty
armarange

Racja ale Oskarami już od dawna się nie interesuję dla własnego zdrowia psychicznego. A USA i większa część Zachodu dno w tej kwestii (i nie tylko) już dawno osiągnęły; co gorsza do nas też to przychodzi ale jeszcze się bronimy, co potwierdzają, chociażby Twoje wpisy. O gimbazie się nie wypowiadam, bo młodzież ma jeszcze prawo nie mieć gustu.

ocenił(a) film na 4

Czy ja wiem...ja w wieku ok 14 lat miałem już jakiś gust, on się oczywiście kształtował i wyostrzał ale zawsze.

ocenił(a) film na 4

Ale to były czasy kiedy nie było gimnazjów

użytkownik usunięty
armarange

Noo tak ale kiedyś rodzice pilnowali, żeby dziecko nie spędzało 80% wolnego czasu przy kretyńskich grach nie tylko dlatego, że ich nie było, bo głupoty i czas na nie nawet bez głupich gier można było znaleźć tylko ludziom bardziej zależało, żeby ich dzieci nie wyszły na jełopów. A teraz...no cóż jak ma być, gdy często dzieci rodzą dzieci.

ocenił(a) film na 4

Ale pokolenie rodziców moich czy Twoich ( jak mniemam ) to nie to samo, które teraz ma dzieci w wieku gimnazjum. Ludzie , którzy mają dzieci 14 stoletnie, sami często są "skrzywieni" nastawieni tylko na zysk, na to by dzieciom dać grę i mieć święty spokój itd. Oczywiście to uproszczenia bo nie wszyscy tacy są.

użytkownik usunięty
armarange

I znowu się zgadzam. Poniekąd tych rodziców rozumiem, bo sam jestem ojcem ale mojego dziecka do głupich gier nie dopuszczam i wierzę, że w tym wytrwam. Wiadomo, że dziecko XXI wieku musi mieć pojęcie o sprzęcie aktualnie używanym ale nie znaczy to, że musi być ogłupiany przez ten sprzęt.

użytkownik usunięty

miało być ogłupiane oczywiście

ocenił(a) film na 4

Nie tylko gry. Fejsbuki i inne bzdety ponownie.

ocenił(a) film na 4
armarange

"podobnie"

użytkownik usunięty
armarange

Nie inaczej; przy tym co się obecnie produkuje i promuję ( np takiego kryminalistę i debila "Pupka")nie dziwota, że społeczeństwo głupieje.

ocenił(a) film na 4

Nie znam pupka i znać nie chce. Obecnie możesz być byle kim , ale zaistnieć na youtubie i zarabiać grube siano. Młodzież dziczeje widząc takie proste akcje i rozpasanie.
No tośmy sobie ponarzekali...jak stare zgredy

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
armarange

Nam wolno

użytkownik usunięty

wzajemnie

ocenił(a) film na 5
armarange

Miło poczytać takich świadomych kustoszów sztuki, koneserów kina z pełnymi wiedzy umysłami. Podziwiam Was i Wasz gust filmowy. Już niedługo będziemy odlewać Wasze figury woskowe i obwozić je po szkołach, a młodzież od samego widoku Waszych obliczy będzie rozjaśniać swe twarze intelektem. Rodziców będziemy wysyłać na szkolenia do Was, aby ten kraj rozkwitł i stał się doliną filmem i mądrością płynącą. Oddaję Wam hołd razem z resztą niegodnych.

ocenił(a) film na 5
armarange

Sceny akcji były chyba najlepsze. Ciekawie też było zobaczyć ptaszysko, wychodzące gościowi z tatuażu. Dość oryginalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones