Frank MillerII

Frank O'Neill Miller

7,7
538 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Frank Miller

Po stworzeniu komiksu Sin City coś musiało mu się ubzdurać i pomerdać. Nagle wszystkie jego komiksy były podobne do Sin City. "The Dark Knight Strikes Again" i "All Star Batman and Robin the Boy Wonder" to pełne debilzmów, stereotypów bełkoty z głupią pseudo satyrą mediów. Gość strasznie nadużywa pewnych rodzajów postaci i zwrotów fabularnych, z każdej kobiety w swoim komiksach robi puste dziwki, a większość scenariuszów opiera się na wewnętrzymi monologu głównego bohatera które też zmienia się w bełkot. Dzięki All Star Batman and Robin narodził się mem "I'm the goddamn Batman". Jego filmy są dobre, ale głównie dlatego że nie był reżyserem filmów a scenarzystą, Spirit - Duch Miasta pokazał że Frank nie potrafi reżyserować i pisać scenariuszy jednocześnie. Cieszę sie że do Sin City: A Dame To Kill For tylko napisał scenariusz. A niedawno Frank przebił samego siebie kiedy napisał co myśli o Okupacji Wall Street.
http://booklips.pl/newsy/tworca-sin-city-nazwal-okupujacych-wall-street-frajeram i-i-zlodziejami/
A już nie wspomnę o komiksie Holy Terror który na początku miał opowiadać o Batmanie walczącym z Al-Kaidą i atakami terrorystycznymi na Gotham City.
http://booklips.pl/newsy/swiety-terror-nowy-komiks-franka-millera/
Frank przesadziłeś totalnie.

crazy_race

Przeczytałem i zaniemówiłem. To chyba Frankowi potrzebny jest powrót do przeszłości bo mas media i propagadna robią z niego fanatyka amerykańskiego systemu.
Okeyka za ten temat ;)

crazy_race

Nie mogę się bardziej zgodzić z tym, co napisane powyżej. Większość jego komiksów to pseudo-intelektualny bełkot, który robi wrażenie chyba tylko na komiksowych nerdach... Zdarzają się wyjątki ale gość zdecydowanie nie potrafi nic nowego wymyślić...

crazy_race

Frank wyznaje filozofię Ayn Rand, która postulowała skrajny kapitalizm :) Właściwie to ma rację, też mnie wkurzają gówniarze z Occupy, którzy nawet za bardzo nie wiedzą, przeciwko czemu protestują.

flavys_enkele

Pomijając samo Wall Street, Miller wciąż ma ostro nasrane w głowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones